Журналіст підключився до таємної відеоконференції міністрів оборони ЄС

Джерело

Під час таємної відеоконференції міністрів оборони ЄС до неї підключився журналіст нідерландського видання RTL Nieuws Даніель Верлаан. Після його втручання конференцію закінчили з міркувань безпеки.

Про це пише “Голос Америки”.

Журналіст зміг підключитися через те, що міністр оборони Нідерландів Анк Бійлевельд випадково опублікувала фото, на якому можна було побачити логін та частину пін-коду для віртуальної зустрічі. Верлаан підібрав пін-код, адже на фотографії було 5 із 6 необхідних цифер.

Включившись в відеоконференцію, журналіст почав усміхатись і махати міністрам. Його появу зустріли сміхом.

В ході розмови з міністрами, Верлаан підтвердив, що розуміє, що увірвався на таємну конференцію. Він провів на ній декілька хвилин.

That ⁦@danielverlaan⁩ hack of the EU defence ministers’ meeting? This is how it looked from the inside. Comedy gold. pic.twitter.com/1qvVYKsDpt

— Michiel van Hulten (@mvanhulten) November 20, 2020

Всього на нараді були присутні всі 27 міністрів країн-членів ЄС. Речниця Ради міністрів закордонних справ ЄС, заявила, що інцидент викликає занепокоєння у питанні кібербезпеки.

“Злам є незаконним, про нього буде повідомлено відповідним органам”, – сказала вона.

Раніше повідомлялось, що Європейський союз створює Кібернетичні сили ЄС швидкого реагування, до складу яких увійшли представники 6 держав.

РБК-Україна писало, що нещодавно країни ЄС провели навчання з кібербезпеки.

Схожі повідомлення