Зеленський хоче зробити єдиною опозицією в Україні Медведчука — Чорновол

 Джерело

Президент України Володимир Зеленський зацікавлений, щоб в Україні була єдина опозиція із лідером ОПЗЖ, народним депутатом Віктором Медведчуком.

Про це в ефірі “Прямого” сказала народна депутатка VIII скликання Тетяна Чорновол.

“Зараз Зеленський, “зелені” і все, що з ним пов’язано, оця “моновлада” дуже зацікавлена в тому, щоб у нас в країні була одна опозиція, яка складалась би з Бойків, Медведчуків, Януковичів, тобто з оцих от проросійських сил. На цьому фоні Медведчука, Зеленський буде завжди виглядати привабливо, щоб він робив, або щоб він не робив. Навіть якби він був ні на що не здатний, навіть якщо економіка впаде, якщо домовленості будуть з Путіним, прямі телефоні зв’язки з Путіним, і навіть віддача певних територій, все одно, на фоні цієї опозиції з Медведчука-Бойко Зеленський буде виглядати привабливо”, – сказала Чороновол.

Зазначимо, що заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук фракції “Слуга народу” в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що перший варіант закону про опозицію, який готує нинішня влада, може бути внесений на розгляд парламенту в вересні чи жовтні.

За його словами, у владній партії зараз розглядають як один із варіантів – внесення до “тіла” Конституції положення, що закон про опозицію і зміни до нього ухвалюють 300 голосами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОНОБІЛЬШІСТЬ АВТОМАТИЧНО ГОЛОСУЄ ТАК, ЯК ЇЙ ПИШУТЬ З ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА – ІОНОВА

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *