Зеленський – дивна суміш Хлєстакова і Голохвастова – не здатен врятувати Україну — Порошенко

 Джерело

Президент Володимир Зеленський – це дуже дивна суміш між гоголівським Хлестаковим і київським Голохвастовим з відомого фільму, сьогодні не здатен врятувати державу.

Про це в ефірі “Прямого” заявив п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

“В мене немає запитань до цієї влади. Все зрозуміло. Підказки я їм давав в січні, в лютому, коли запропонував, щоб я особисто ввійшов до складу штабу. Якщо не подобаюсь я, ми готові делегувати найкращих наших фахівців, бо зараз треба об’єднатися і рятувати людей. Зараз не час робити політичну штовханину. Це вони з каналу “1+1” Коломойського, де співробітником був Зеленський, розповсюджували інформацію, починаючи від “слов’янського мальчика” і закінчуючи новиною, що я вбив власного брата.

Ви відповідаєте за фейки. Навіть не “Голобородько”. Ви дуже дивна суміш між гоголівським Хлестаковим і київським Голохвастовим з відомого фільму. І на сьогодні ви не здатні врятувати державу. Державу, в якій зараз є економічна, безпекова з російською агресією і медична кризи. Ви налякані. І сьогодні ваше відео в Маріуполі яскраво це підтверджує. Ви не знаєте, що робити”, – сказав Порошенко.

Президент досі живе у країні Голобородька: коли Зеленський повернеться у справжню Україну?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОПЗЖ – набагато більше, ніж опонент на виборах, це вороги України – Порошенко

Як раніше заявив політолог Сергій Таран, якщо “Слуга народу” і ОПЗЖ створять коаліцію, це означатиме геополітичний розворот України.

Крім того, Єгор Фірсов наголошував, що партія “Слуга народу” створюватиме коаліції з політсилою “Опозиційна платформа — За життя” на місцях, особливо у східних регіонах.

Народний депутат, фракція “Батьківщина” Сергій Соболєв зазначив, що створення коаліції “Слуги народу” і “Опозиційної платформи – За життя” буде останнім кроком перед достроковими виборами до Верховної Ради.

Олексій Гончаренко вважає, що коаліція фракцій “Слуги народу” і “Опозиційної платформи — За життя” може бути величезним викликом національній безпеці України.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *