За “обнулення” президентських термінів Путіна наразі проголосувало 76% росіян — дані екзитполів

 Джерело

У Росії з 25 червня триває голосування за поправки до Конституції щодо “обнулення” термінів глави РФ Володимира Путіна.

Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД), який повністю належить державі, опублікував перші результати екзит-полів.

На питання про свій вибір погодилися відповісти 70% учасників голосування. Всього в опитуванні ВЦВГД взяли участь 163,1 тис. людей.

За даними екзитполів, 76% учасників голосування нібито заявили, що підтримали поправки до російської Конституції, 23,6% — проголосували проти.

Як пише “РБК”, федеральний закон “Про основні гарантії виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації” забороняє публікацію даних громадських опитувань в день голосування і за пʼять днів до нього. Однак загальноросійське голосування стосовно поправок до Конституції не підпадає під його дію.

За інформацією ЦВК, станом на 28 червня явка на голосування становила 28,46%. Всього на той момент проголосували 30 млн 917 тис. 512 людей. У Москві та Нижньому Новгороді також триває електронне голосування. Явка на нього перевищила 80% від числа зареєстрованих.

Як відомо, з 25 червня у Росії почалося голосування щодо поправок до конституції та “обнулення” президентських термінів Володимира Путіна: якщо громадяни проголосують “за”, Путін теоретично зможе керувати країною до 2036 року.

В окупованому Севастополі серед учасників голосування щодо поправок до Конституції РФ пообіцяли розіграти призи.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *