“Європейська Солідарність” вимагає від одеської влади припинити спроби перейменування проспекту Небесної Сотні і готує судовий позов

 Джерело

Одеська територіальна організація партії “Європейська Солідарність” подає в суд на Геннадія Труханова за спробу перейменувати проспект Небесної Сотні. 

Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.

“Дотримуючись принципів європейської інтеграції, розвитку демократичних традицій і зміцнення прав людини, Україна буде продовжувати рухатися від тоталітарного радянського минулого. Ми засуджуємо та виступаємо проти маніпуляцій і провокацій, а також політичних ігор навколо ностальгії деяких співгромадян. Майбутнє України – в цивілізованій європейській родині”, – переконані в партії.

Дія міської влади є найчистішої води передвиборчим популізмом і провокацією, спробою створити черговий розкол всередині українського суспільства в Одесі і заробити політичні бали. Більш того – ці дії лицемірні, адже з часу перейменування пройшли роки, але тільки перед виборами ця тема зацікавила людей в кабінетах на Думській площі”, – наголошують у “Європейській Солідарності”.

Перейменування проспекту і повернення йому радянської назви є прямим порушенням законів України, тому така ініціатива не має ніякої юридичної перспективи – йдеться у заяві.

“Подвиг і самопожертва Небесної Сотні – одна з трагічних сторінок нашої історії, це ціна, яку платить наше суспільство за право самоідентифікації, за суверенітет та незалежність. Одеса – не совок! Одеса – європейське місто з європейський майбутнім1”, – наголошують в “Європейській Солідарності”.

Нагадаємо, в Одесі “Європейська Солідарність” закликала підписати меморандум по боротьбі з сексизмом у політиці.

SOCIS: “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” ЛІДИРУЄ НА ВИБОРАХ ДО ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ І ОБЛРАДИ, “СЛУГИ” НЕ ПОТРАПИЛИ ДО ПЕРШОЇ П’ЯТІРКИ ПАРТІЙ

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *