Якщо місцеві вибори виграють “зелені обличчя”, система керування країною зазнає дуже тяжких змін – Павленко

 Джерело

Якщо в результаті виборів до влади на місцях прийдуть “нові обличчя” з “зеленої команди”, система управління країною зазнає драматичних та тяжких змін.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко.

“Пам’ятаєте, пару місяців тому у пресу потрапили способи відповіді на подібні питання, які поширювалися серед “слуг народу”: ну це там 3-5%, “в семье не без урода”, мовляв, так можна казати. Але ми бачимо, що це не 3-5%, а ми бачимо, що таких прикладів більшає і більшає. І вони дедалі захоплюють. І цілком можливо, що ця безкарність, відсутність реакції заохочує й інших колег до цього. А тоді заохочує тих, кого вони будуть висувати на місцях. Тому що люди, коли бачать, що наверху таке відбувається, то чого б таке ставлення не демонструвати внизу. А місцеві вибори – це вибори про місцеві бюджети, про дороги, про безпеку будинків та про те, як проводяться ці всі повірки газові і таке інше. І якщо на місцях також буде така сама зміна на “зелені обличчя”, то я боюсь, що взагалі система керування країною зазнає дуже тяжких змін”, – підкреслив Павленко.

На його думку, депутати “Слуги народу” за свої висловлювання вже давно мали б здати мандати.

“В демократичних країнах є традиція, що за менше складаються мандати, за менше йдуть з посад. Тому що це просто проявлений рівень політичної культури… Потім щось там говорять про фейки і монтажі, хоча щоб відмонтувати YouTube, то це треба, мабуть, якусь премію отримати за технологічні досягнення. Тому це просто демонструє рівень політичної культури. І пояснення, що це у нас так у фракції прийнято, теж багато про що говорить”, – зазначив він.

Павленко нагадав, що досі нема реакції президента Володимира Зеленського ані на інцидент з Олександром Корнієнком і Давідом Арахамією, ані на висловлення Галини Третьякової про “дітей низької якості”.

“Ми бачимо, що потроху настає прозріння у людей. Це відбувається в рейтингах, які показують, що невпинно йде вниз підтримка і політичної сили, і дещо повільніше самого Зеленського, тому що були дуже високі аванси роздані, і люди все ще на щось сподіваються. Але чим більше таких випадків, тим швидше це прозріння наставатиме”, – додав депутат.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *