Як не Дупа, то Чекатило: політичні меми місцевих виборів 2020 року

 Джерело

Під час виборчої кампанії на місцевих виборах-2020 року, які відбудуться 25 жовтня, одразу кілька політиків зуміли прославитися у соцмережах завдяки своїм яскравим прізвищам.

Першим з них став Анатолій Дупа, який балотується від партії “Наш край” на Чернігівщині. Відомим він став завдяки типовій політичній рекламі “Наш край” – Анатолій Дупа”.

Це викликало хвилю жартів у соцмережах, користувачі яких вдосталь використали свою фантазію для “підказок” кандидату:

Втім, слід зазначити, що Анатолій Дупа вже досвідчений політик, який проявив себе на державній службі. Він з 2016-о по 2020 рік очолював Талалаївську районну державну адміністрацію на Чернігівщині. Тепер політик збирається на вибори в рідному районі на посаду голови Талалаївської ОТГ. Проте всенародна слава прийшла до нього тільки зараз.

Ще одним “щасливчиком”, якого помітили завдяки паспортним даним, став – Вадим Чекотило. І він  балотується у міську раду Харкова від партії “Слуга народу”.

Його прізвище співзвучна з прізвищем серійного вбивці з СРСР Андрієм Чикатило, який вбив щонайменше 43 людини. Цю обставину одразу помітили у соцмережах, де здійнялась ціла хвиля більш-менш “дотепних” жартів над іменем  кандида, а найбільше  – над його політичною орієнтацією.

Але найбільше до молодого кандидата у депутати Харківської міськради виникає саме до його перших кроків на політичних теренах.

Так, на своїй сторінці у Facebook він вказав, що в нього є політична програма, але за 19 днів до дня голосування він не готовий її представити – але “трішки пізніше”.

Головною причиною готовністю стати депутатом і представляти мешканців Київського району Харкова він називає особисте досягнення – отримання диплому юриста, отримання посвідчення адвоката, влаштування на роботу в органи прокуратури у 2012 році та звільнення звідти після Революції Гідності у 2015 році.

Причому звільнення відбулось, за словами самого Чекатила, з абсурдним формулюванням “не зміг працювати у старій системі”, яку він успішно витримував до люстраційних чисток з правоохоронних органів поплічників Януковича. Тож, головною причиною свого походу у політику Чекатило назвав бажання увійти у “нову” команду – на цей раз вже президента Володимира Зеленського.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *