“Великого будівництва” не існує. Як влада обманює суспільство і куди йдуть гроші з COVID-фонду — “Прямий доказ”

 Джерело

Програми “Велике будівництво” не існує! Про це, а також про витрачання грошей з коронавірусного фонду – у проєкті журналістських розслідувань “Прямий доказ”. 

Півтора року тому Зе-команда прийшла до влади під гучними гаслами змін в країні. А коли вже остаточно стало зрозуміло, що зі змінами не склалося, вирішила вдарити будівництвом по пандемії.

“Я хотів би бути президентом, якого запам’ятають, як людину, після якої в Україні з’явились дороги … Давайте спочатку про те, чим я дуже пишаюся. Це програма “Великого будівництва”, – казав Зеленський журналістам.

Можливо, президент-неофіт цього не знає, а численні радники не пояснили, то зараз ми його і вас здивуємо – офіційно ніякої програми “Велике будівництво” нема.

“Ніхто не розуміє, де прочитати документ, що таке “Велике будівництво”, тому що його не існує. І в нього просто пхають в цих два слова все, що можна запхати”, – каже головний редактор видання “Наші гроші” Олекса Шалайський.

Дійсно, широко розрекламованої програми “Великого будівництва” немає. Зате є велика корупційна афера на десятки мільярдів гривень за рахунок наших грошей і здоров’я.

“Ми тут можемо говорити лише про те, що відбувається грандіозне розкрадання, і якась дивна реакція суспільства, яка, в принципі, ці новини навіть не читає. Ну, розкрадання, так розкрадання”, – зазначає народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол.

Детальніше дивіться у відео:

Які компанії криворізьких “слуг” заробляють на “Великому будівництві”.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *