В Раді чекають, що Україна отримає другий транш МВФ в грудні

Джерело

Голова комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев прогнозує отримання Україною другого траншу від Міжнародного валютного фонду у грудні цього року. Гроші МВФ мали надійти у вересні.

Про це він сказав в ефірі “Українського радіо”.

Гетманцев зазначив, що Україна виконала більшість структурних маяків для отримання траншу МВФ.

“Якщо говорити про те, що відбувається з Міжнародним валютним фондом зараз, то за програмою МВФ отримати транш у вересні, вочевидь, цього не відбудеться, але є надія на те, що наша переговорна команда досягне результату, і ми отримаємо його у грудні, що нам дуже потрібно”, – сказав нардеп.

Нагадаємо, офіційний представник МВФ Джеррі Райс заявив, що створення ефективної системи протидії корупції було критичним елементом взаємодії МВФ з Україною протягом останніх кількох років.

Національний банк України очікує, що Місія Міжнародного валютного фонду прибуде до Києва найближчим часом. Другий транш очікується до кінця року.

Як повідомляло РБК-Україна, 9 червня рада директорів МВФ затвердила нову програму співпраці з Україною в розмірі 5 млрд доларів на 18 місяців. Україна вже отримала перший транш за програмою на 2,1 млрд доларів.

Схожі повідомлення