В оборонний бюджет США включили нові санкції проти “Північного потоку-2”

Джерело

Конгресмен-республіканець Стів Вомак повідомив, що Сенат США додав до проекту бюджету національної оборони частина про введення додаткових санкцій відносно російського газопроводу “Північний потік – 2”. На його думку, Кремль хоче використовувати газопровід як інструмент примусу і збільшити залежність від російського газу.

Про це Вомак написав у Twitter.

Він зазначив, що пишається, що є співавтором санкцій, які покликані зупинити зведення “Північного потоку – 2”.

“Путін хоче використовувати газопровід” Північний потік-2 ” як інструмент примусу. Він хоче підірвати наших союзників в Україні та Польщі і збільшити залежність від російського газу. Я пишаюся бути співавтором санкцій, спрямованих на те, щоб зупинити його будівництво і аплодую сенату за включення цього пріоритету в проект бюджету національної оборони”, – написав Вомак.

Нагадаємо, на початку червня у Сенат Сполучених Штатів внесли законопроект про розширення санкцій проти російського газопроводу “Північного потоку – 2”.

Документ посилює санкції законопроекту “Про енергетичну безпеку Європи”, який блокує завершення будівництва газопроводу.

Зазначимо, кремлівське керівництво неодноразово заявляло про намір добудувати газопровід “Північний потік-2”, незважаючи на санкції США.

Схожі повідомлення