В МЗС повідомили, що очікує Росію через референдум в окупованому Криму щодо змін до Конституції РФ

 Джерело

Росію чекають політичні і правові наслідки через організацію голосування в окупованих Криму і Севастополі щодо поправок до російської Конституції.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна“, опублікованому 29 червня.

“Організація голосування на окупованій території українського Криму, а також організація участі в голосуванні осіб, які є власниками незаконно виданих паспортів Росії, буде для Росії мати політичні і правові наслідки. Міжнародне співтовариство має досить широкий інструментарій для відповідного реагування від політичних заяв щодо засудження дій Росії в невизнання результатів в частині окупованих територій до розширення санкцій і політичного тиску. Продовження терміну перебування Путіна при владі – це продовження агресивної політики Росії, і наше суспільство, і світ повинні це розуміти”, – сказав він.

За словами дипломата, в України достатньо союзників, в тому числі серед країн Євросоюзу, які можуть піти на посилення санкцій проти Росії.

Реакції російської сторони на слова українського заступника міністра поки немає.

Народний депутат “Європейської Солідарності” Ірина Фріз наголосила, що голосування за поправки до путінської конституції в окупованому Криму є неприпустимим і нелегітимним.

Нагадаємо, ДБР повідомило про підозру експрезиденту-втікачу Віктору Януковичу і двом колишнім міністрам оборони у державній зраді на користь Росії. Їх дії, зокрема, призвели до анексії Криму, підкреслює слідство.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *