Ухвалення закону про гральний бізнес сприятиме поширенню азартних ігор по всій країні – Гончаренко

 Джерело

Фракція “Європейська Солідарність” виступає проти ухвалення закону про гральний бізнес. Наповнювати держбюджет за рахунок українців, яка мають гральну залежність – неприпустимо.

Про це народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко наголосив під час включення на телеканалі “Прямий”.

“Для декого цей закон буде джекпотом, а для більшості населення України – це буде суцільний програш. Від цієї залежності страждають мільйони людей, і замість того, аби з нею боротися – їй відкриваються двері на всю країну”, – зауважив Гончаренко.

“Хочу нагадати, що Зеленський раніше казав, що все це буде відбуватися лише в п’ятизіркових готелях, аби багаті туристи приїжджали – пограти. Зараз вже мова йде і про три-чотиризіркові готелі. А такі готелі можна знайти і в райцентрі. Фактично, по всій країні відкривається гральний бізнес. Це означає, що долі тисяч людей будуть зламані, у тисячах родин почнуть виносити гроші ділкам, з яких, лише невелика частина дійде до держбюджету. А ще якась частина осяде в гаманцях тих, хто просуває цей закон. А особливо, якщо будуть створені якісь корупційні комісії щодо контролю за цим”, – підкреслив народний депутат.

Олексій Гончаренко наголосив, що гральний бізнес – це зло, з яким треба правильно боротися, а не створювати умови для його поширення. Тому «Європейська Солідарність» не голосуватиме за даний законопроект.

“Наша фракція проти ухвалення цього закону. Якщо це зло, а гральний бізнес – це зло, це визнають навіть автори даного законопроекту, то з цим злом треба боротися, а не потурати йому”,- наголосив народний депутат. І додав, що так отримувати «швидкі гроші» до державного бюджету – цинічно.

“Не можна дивитись на державу і людей лише з точки зору наповнення бюджету, важливо, як це буде відбуватися, і за рахунок чого. І точно це не можна робити за рахунок людей, які “хворі” на ігроманію”, – наголосив політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ЗАКОНУ ПРО ГРАЛЬНИЙ БІЗНЕС – ГОНЧАРЕНКО

Нагадаємо, як повідомляв Watchdogs.Розслідування, за розробкою законопроекту про легалізацію грального бізнесу стоять тісно пов’язані з РФ бізнесмен і юрист.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *