У Зеленського домовилися з Медведчуком про те, що він стане “зручною опозицією” – Уколов

 Джерело

Законопроєкт №1211 про опозицію створений для того, щоб у президента Володимира Зеленського і його “слуг” була у парламенті кишенькова і зручна опозиція.

Про це в ефірі “Прямого” розповів політтехнолог Віктор Уколов.

“Я не думаю, що це писалося саме в Офісі президента, але те, що вони підхопили цей законопроєкт [про опозицію]… Він писався ще восени минулого року, №1211. Сама цифра законопроєкту говорить про те, що його подали в перші дні роботи Верховної Ради нового скликання. Він десь лежав і раптом про нього почав говорити Стефанчук, перший віцеспікер. Це означає, що вони домовилися із Медведчуком про те, що Медведчук – кум Путіна, я нагадаю – стане “зручною опозицією”, зручним “спаринг-партнером” для влади. І те, що це буде єдина опозиція, прописано у самому законі. Опозицією за цим законом, за ст.4 п.3 вважаються ті фракції та групи, які не увійшли до складу коаліції парламентських фракцій і одночасно приєдналися до парламентської опозиції”, – сказав він.

“Іншими словами: якщо у нас є прикормлена опозиція проросійська, ОПЗЖ, Медведчук – і, наприклад “Європейська Солідарність” або “Голос” чи “Батьківщина”, і вони не хочуть до неї приєднуватися, то це означає, що вони формально не будуть опозицією у Верховній Раді”, – уточнив Уколов.

Нагадаємо, місяць тому голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що наразі відбувається опрацювання законопроєкту про опозицію, який може бути прийнятий на наступній парламентській сесії.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *