У Раді очікують законопроект Зеленського про податкову амністію: Гетманцев назвав його цілі

 Джерело

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Президент України Володимир Зеленський має найближчими днями внести на розгляд Верховної Ради законопроект про податкову амністію. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Facebook, передає УНН.

“З дня на день чекаємо законопроект про податкову амністію від Президента. Цілі зрозумілі. Завдання визначені. Текст узгоджений”, – написав Гетманцев.

Нардеп повідомив також, що в амністії кілька завдань:

  • дати можливість людям вийти з тіні перед впровадженням автоматичного обміну податковою інформацією;
  • залучити гроші в економіку;
  • фіскальна. “Гроші в бюджет. Це не основна мета”, – зауважив нардеп.

“Якщо говорити про обсяг грошей в тіні в заощадженнях громадян, звичайно, ніхто не знає точної суми. За нашими розрахунками десь 50 млрд. Якщо вдасться вивести хоча б 10, це буде перемогою, моя думка”, – додав Гетманцев.

Водночас виконавчий директор Офісу простих рішень та результатів, що готує пропозиції законодавчих змін для засідань Національної ради реформ України, Марія Барабаш додала, що “у вівторок будемо обговорювати його (законопроект – ред.) на Нацраді реформ в Вінниці”.

Нагадаємо, заступник голови фракції СН Корнієнко раніше називав ухвалення законопроекту про податкову амністію серед запланованих у роботі ВР на осінь 2020 року.

Зеленський обіцяв податкову амністію ще торік.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *