У МХП розповіли про допомогу Україні у боротьбі з COVID-19

 Джерело

КИЇВ. 12 січня. УНН. Агрохолдинг МХП відзвітував про надану у 2020 році допомогу для подолання пандемії COVID-19. Починаючи з квітня, працівники компанії передали у медичні установи України понад 400 тис. засобів індивідуального захисту, близько 1400 одиниць медичного обладнання, 6 тис. літрів антисептичних засобів. Загальний внесок МХП у боротьбі з коронавірусом склав понад 85 млн грн, повідомляє пресслужба холдингу, передає УНН.

“Допомога здійснювалася трьома шляхами. По-перше, МХП перерахував 55 млн грн до загальнонаціонального фонду протидії коронавірусу. З ініціативи голови правління МХП Юрія Косюка, компанія також взяла на себе відповідальність бути головним помічником у подоланні епідемії в Черкаській та Вінницькій областях, де зосереджені основні потужності холдингу. На потреби 216 медзакладів цих регіонів було виділено ще 29 млн грн. Кошти були використані на закупівлю засобів індивідуального захисту, апаратів ШВЛ, кисневих концентраторів, моніторів пацієнта, тестів та антисептиків. Третій напрям роботи компанії – підтримка медиків в інших областях, де базуються підприємства МХП. Були охоплені 46 медичних установ в 10 областях України”, – розповіли у МХП.

За словами координаторів компанії у Черкаській та Вінницькій областях, найбільше значення мали консолідація зусиль бізнесу з органами місцевого самоврядування та громадами, своєчасне та фінансово грамотне забезпечення медиків всім необхідним під час великого ажіотажу на обладнання та засоби індивідуального захисту в усьому світі.

“Ми виходили з того, що маємо у стислі терміни організувати масову поставку необхідного обладнання та засобів захисту для медперсоналу. І водночас – стати прикладом для інших підприємств, створити надійні умови для збору коштів по всій Черкащині. Саме тому МХП разом з Благодійним фондом “МХП – Громаді” ініціювали створення в області платформи “Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19″. Цей майданчик об’єднав зусилля влади, бізнесу та громадськості Черкаської області у боротьбі з коронавірусом. Перший внесок – 14 млн грн – зробив МХП, ще 5 млн внесли інші небайдужі підприємці Черкащини. Всі закупівлі контролювалися громадськими організаціями, до процесу були залучені департаменти та агенції ОДА, десятки працівників МХП та сотні відповідальних громадян. Ми не залишили без уваги жодну опорну лікарню. Від початку і дотепер Черкащина залишається одним з лідерів по забезпеченню лікарень засобами індивідуального захисту медиків. Можу впевнено стверджувати, що продемонстрована нами командна робота була надзвичайно ефективною”, – розповів координатор Черкаського обласного штабу протидії коронавірусу від МХП Руслан Пономаренко.

Схожа ситуація була і на Вінниччині, де МХП спрямував 15 млн грн на боротьбу з пандемією. Ще 1 млн Благодійний фонд “МХП – Громаді” отримав від бізнесменів області.

Крім закупівлі предметів медичної сфери, МХП ініціював і інші способи підтримки медустанов. Останній приклад – проект “М’ясні бокси для медиків”. Його запровадила нова торгова мережа холдингу “М’ясомаркет”, представники якої щотижня передають медикам з “ковідних” бригад опорних черкаських лікарень продукти харчування для швидких перекусів.

“Одним з базових напрямів корпоративної соціальної відповідальності МХП завжди була доступна медицина. У попередні роки ми інвестували у її розвиток десятки мільйонів гривень. Долучались до будівництва нових амбулаторій та ремонтів лікарень, у межах проекту “Лікар для села” привозили професійних фахівців у села, сприяли збереженню багатьох сільських ФАПів та амбулаторій під час впровадження медичної реформи. У 2020 році наша підтримка вийшла на якісно новий рівень. Відзначу, що виділені 85 млн грн на боротьбу з коронавірусом не обмежили реалізацію вищезгаданих сталих проектів. Навпаки, ми збільшили їх кількість! Спеціально для працівників медустанов була розширена програма “Соціальний магазин”. Цей багаторічний проект холдингу, направлений на підтримку людей пенсійного віку у місцях, де здійснюють свою діяльність птахофабрики МХП. Влітку ми долучили до проекту 1000 медиків, які отримали можливість купувати продукцію компанії за пільговими цінами. Восени організовувався грантовий конкурс для лікарень з метою не просто придбати нове обладнання, але й навчити медпрацівників писати грантові проекти. Цими та іншими проектами МХП показує, що не стоїть осторонь проблем держави та суспільства — незалежно від розвитку пов’язаних з COVID-19 подій, ми готові продовжувати нашу допомогу і підтримку лікарів”, — зазначив Ігор Лещенко, заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ).

Довідка УНН: МХП – вертикально інтегрований холдинг, провідний виробник і експортер курячого м’яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів (“Наша Ряба”). Засновник і голова правління – Юрій Косюк.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *