У Львівській області продовжили карантин до 7 липня

 Джерело

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ та НС) та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про продовження карантину у Львівській області до 7 липня.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Таке рішення прийнято у зв’язку з поганою епідеміологічною ситуацією в області. Зазначається, що область не відповідає вимогам Міністерства охорони здоров’я відразу за двома показниками – інцидентністю (19% при нормі менше ніж 11%) і динамікою захворюваності (24,9% при нормі менше ніж 11%).

“Ми не можемо послаблювати карантин, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 людина, коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається за критичної позначки, а стан пацієнтів, що звертаються до лікарів, важчий порівняно з початком пандемії”, – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

В ОДА нагадали, що область перебуває серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину.

“Днями мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання в джерелі біля Львова. Цією справою зараз займаються правоохоронні органи”, – сказав Козицький.

Комісія ТЕБ та НС рекомендувала виділити додаткові одиниці громадського транспорту для зменшення навантаження на маршрути.

Нагадаємо, з 1 липня пом’якшують карантин у Чернівецькій області.

Зокрема у Житомирі з 1 липня будуть ослаблені карантинні заходи.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *