У Києві хочуть повернути в комунальну власність 17 га землі біля Дніпра на понад 650 млн гривень

 Джерело

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Столична прокуратура у суді вимагає повернути у комунальну власність 17 га землі біля Дніпра вартістю понад 651 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської місцевої прокуратури, інформує УНН.

“Київська місцева прокуратура № 7 у суді вимагає повернути територіальній громаді міста Києва земельну ділянку площею близько 17 га та вартістю понад 651 млн грн, яка розташована у Голосіївському районі міста Києва. Вказана земля віднесена до земель водного фонду та належить територіальній громаді столиці на праві комунальної власності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що разом з тим, установлено, що земельна ділянка незаконно використовується суб’єктом господарювання, у тому числі для намиву (видобутку) піску. При цьому будь-яких рішень про відведення у користування земельної ділянки Київська міська рада не приймала.

“З метою поновлення прав територіальної громади столиці та припинення незаконного використання комунальної землі Київська місцева прокуратура №7 звернулась до Господарського суду міста Києва із позовом про повернення земельної ділянки належному власнику – Київській міській раді. Крім того, за вказаними фактами триває досудове розслідування з метою притягнення винних осіб до відповідальності”, – резюмували у прокуратурі.

Як повідомлялося раніше в УНН, у зоні ЧАЕС забрали з приватних рук лісову ділянку за близько 3 млн грн.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *