У Києві доповнили квіткову виставку: Аліса отримала чашки та блюдця [Фото]

Джерело

Квіткова композиція «Аліса в країні див» у парку «Перемога» доповнюється новими казковими елементами. 

Вранці гідрокраном перевезли та встановили нові елементи – гігантські чашки та блюдця, які розташували на імпровізованому зеленому столі. За мотивами історії Льюїса Керрола, саме з цього посуду Аліса п’є чай з Капелюшником та Кроликом.

Для ефекту «вау» вирішили зробити чашки такими, щоб на них можна було сидіти дорослому.  Щодо тарілок під ними, то їх засаджують квітами. Готові вже і ложки, заввишки у людський зріст. У таку ложечку можна буде посадити дитину, і зробити кадри на пам’ять. Ось таку фотозону зробили для  киян,  – зазначив директор КП УЗН Дніпровського району Євген Ковшун.

Комунальники завершують формувати композицію казки. Там встановлюють фігуру Аліси та  Королеви. Ідея мізансцени – позаду Аліси, у кущах ялівцю ховається  Королева, яка наче замислює щось погане. Конструкції нових героїв збудували з металевого каркаса та повністю прикрили мохом.

-Також ми хочемо встановити квіткові інсталяції, як на виставці в Кекенгоф парку, що в Нідерландах. У Києві таке буде вперше, – додав Євген Ковшун.

Нагадаємо, 2 жовтня на Співочому полі відкриють виставку хризантем. “Вечірній Київ” запрошує мешканців столиці виграти два запрошення на двох на відвідування цього свята квітів.

Даша Гришина

Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.

Схожі повідомлення