У фракції “Слуга народу” постійно відбуваються якісь “зашквари” – Васильєв

 Джерело

Від початку роботи дев’ятого скликання Верховної Ради України у фракції “Слуга народу” постійно відбуваються якісь “зашквари”.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив політолог Дмитро Васильєв.

“Так, я думаю, що це найбільш весела фракція, адже все ж таки нею керує, не формально, але керує президент України – один з тих людей, які зробили кар’єру на сміхові. Тому, я думаю це обґрунтовано його фракцією. Це я напівжартома говорю. але, на жаль, всю історію теперішнього парламенту дев’ятого скликання у фракції “Слуга народу” постійно відбуваються якісь “зашквари” через якихось конкретних людей, які то собаку пропонують пенсіонеру продати, щоб прожити. Чи то говорять про якихось дітей другого сорту і тому подібне. Ну, а “корабельна сосна” – це вже сучасний мем, який взагалі увійде в історію розвитку української політики”, – сказав Васильєв.

Він зауважив, що це дійсно говорить про те, що в цій фракції і в політичній силі, зібралися люди, які є недосвідченими, і які дозволяють собі такі абсолютно грубі помилки, а потім не знають як їх правильно виправити.

“Я думаю, що якраз те, що президент мовчить стосовно останньої заяви Третьякової, і по суті керівництва і партії й фракції у парламенті “Слуги народу”, говорить про те, що президент ще недосвідчений політик, і йому не вистачає чіткості та рішучості, щоб засудити чи хоча б якимсь чином прокоментувати те, що говорять його люди, які є досить близькими, тому що представляють його політичну силу в парламенті… На мій погляд, те, що він мовчить, є неправильним і з політичної, і з суто професійної точки зору”, – додав Васильєв.

Нагадаємо, глава комітету Верховної Ради України з питань соцполітики і захисту ветеранів Галина Третьякова заявила, що у малозабезпечені родини, які “народжують дітей задля отримання державної допомоги”, народжують дітей “дуже низької якості, які теж “сідають” на публічні кошти”.

Вона також у якості позитивних прикладів навела вислови нібито деяких британських політиків, що людей, які отримують соціальну допомогу потрібно стерилізувати. Крім того, депутатка від “Слуги народу” заявила, що очільник Сінгапуру Лі Куан Ю стерилізував жінок без вищої освіти. “Отака має бути система, отака в мене філософія”, – підкреслила депутатка.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова засудила дискримінаційну заяву голови Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової.

Проте Галина Третьякова попросила колег по фракції не вибачатися за її слова щодо “дітей низької якості”. А пізніше вона заявила, що не збирається йти з посади.

23 червня в мережі з’явилось відео, на якому Олександр Корнієнко та Давид Арахамія під час візиту до Миколаєва обговорювали зовнішність нардепа Ірини Аллахвердієвої.

Пізніше Корнієнко заявив, що “запис був змонтований, а фрази – вирвані з контексту.

Ім’я Ірини Аллахвердієвої, заявив Корнієнко, не мало ніякого відношення до обговорюваних питань, а просто “потрапило в монтаж”.

“По-третє, я розумію, що деякі фривольні слова могли образити людей, особливо жінок. За що я від себе і від імені Давида (Арахамія) приношу вибачення”, – додав лідер “Слуги народу”.

Сама ж депутатка “Слуги народу” Ірина Аллахвердієва, яка стала предметом обговорення своїх колег Олександра Корнієнка і Давида Арахамії, вважає, що відповідне скандальне відео – це монтаж, оскільки Корнієнко і Арахамія її запевнили, що нічого подібного не говорили.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *