Третьякова потрапила у ще один скандал через заяву про “неякісних дітей”: відео

 Джерело

Депутат фракції “Слуга народу” Галина Третьякова знову в центрі обговорення через свої публічні виступи. Нардепа попросили прокоментувати її скандальну фразу про “дітей низької якості”.

Проте прессекретар Третьякової грубо обірвала спробу поставити запитання. Сама ж депутат заявила, що вже все пояснила, і цього повинно бути достатньо.

Відео, як проходила бесіда Третьякової з журналістами, опубліковано на Youtube-каналі Hot News.

Нагадаємо, глава комітету Верховної Ради України з питань соцполітики і захисту ветеранів Галина Третьякова заявила, що у малозабезпечені родини, які “народжують дітей задля отримання державної допомоги”, народжують дітей “дуже низької якості, які теж “сідають” на публічні кошти”.

Вона також у якості позитивних прикладів навела вислови нібито деяких британських політиків, що людей, які отримують соціальну допомогу потрібно стерилізувати. Крім того, депутатка від “Слуги народу” заявила, що очільник Сінгапуру Лі Куан Ю стерилізував жінок без вищої освіти. “Отака має бути система, отака в мене філософія”, – підкреслила депутатка.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, як і безліч політиків та громадських організацій, засудила дискримінаційну заяву голови Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової.

Проте Галина Третьякова попросила колег по фракції не вибачатися за її слова щодо “дітей низької якості”. А пізніше вона заявила, що не збирається йти з посади.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *