Тетерук про виступ Зеленського: президент перебуває у парадигмі кремлівської пропаганди

 Джерело

Президент Володимир Зеленський продовжує перебувати в парадигмі кремлівської пропаганди, згідно з якою Україна у 2014 році здала Крим під час російської агресії.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат VIII скликання Андрій Тетерук.

Сьогоднішній виступ Зеленського викликав у мене відчуття, що він ментально продовжує перебувати на стадіоні. Він з того образу стадіонного ще не вийшов. Продовжує говорити про якихось гіпотетичних політиків, які, звісно ж, погані, а він – звісно ж, простий хлопець з народу. Він в цій ментальності продовжує приймати рішення вже 17 місяців. Зеленський не подорослішав. Він продовжує перебувати в ментальності: “я не лох”, “я ж не хлопчик какой-то”, “представьте, чтобы страной управлял дурачок какой-то”, – сказав ексдепутат.

Тетерук підкреслив, що Зеленський з трибуни парламенту фактично повторив тези російської пропаганди про здачу українцями Криму.

“Найбільше мене вразили ті зауваження, які він собі дозволив – що ми здали Крим. Президент країни, яка виборює своє майбутнє у протистоянні з Російською Федерацією, з трибуни Верховної Ради дозволяє собі використовувати кремлівську тезу, що ми, українці, здали Крим. Не Кремль захопив, не Путін, якому він в очі дивиться, прийшов сюди з військовою операцією й силоміць захопив Україну, яка була максимально ослаблена? Ні, президент Зеленський продовжує перебувати в парадигмі кремлівської пропаганди, стверджуючи, що це українці саме віддали Крим. Така ганьба, що годі собі уявити.

Українці, які розуміли, що насправді відбувається, брали зброю і йшли на фронт захищати свою країну. Я так вчинив, тисячі українців, які відчували небезпеку, так вчинили. Ми розуміли, що ворога не треба на колінах благати, як це зробив на одному з телеефірів Володимир Зеленський, анонсувавши свою готовність впасти на коліна і благати Путіна не використовувати силу проти України, бо ми “братський народ”, знову повторюючи тези Кремля. Ця людина продовжує перебувати в дуже дивній пострадянській ментальності, очевидно, щедро споживаючи продукти радянської пропаганди і ментально залишаючись продуктом цієї пропаганди. Мені боляче бачити президента нашої країни саме в такому стані

“Він не має жодного морального права дорікати тим, хто у 2014 році рятував країну. У прямому сенсі, не в переносному. І тепер, коли він віддає накази як верховний головнокомандувач відступати з займаних позицій – мене рве на клапті. Я з жодною людиною не можу спокійно це обговорювати. Вони кажуть, що це нібито досягнення миру, коли вони відходять із займаних позицій, які кров’ю поливалися наших українських військовослужбовців. А вони кажуть: так в Мінських домовленостях написано. Але це брехня, чергова брехня від “слуг народу”, – наголосив екснардеп.

Тетерук додав, що Зеленський досі не хоче брати на себе відповідальність і прийняти виклики, що стоять перед Україною.

“Де актуалізація того, що Росія є країною-агресором? Нуль. Шпильки в бік політиків, гіпотетичних або конкретних, які він розсипав? Слухайте, він не їжак в лісі, щоб голками розкидатися. Він президент країни, яка потерпає від шалених викликів: військових, економічних, пандемічних, соціальних. Він давно перестав бути шоуменом, актором, йому делеговано найбільшу довіру – владу. Але він продовжує позиціонувати себе по той бік влади, очевидно, не бажаючи ототожнювати себе з відповідальністю. Ось що мене бентежить майже постійно, коли я чую Зеленського. Він не готовий брати на себе відповідальність. І це мене лякає”, – підсумував народний депутат VIII скликання.

Нагадаємо, народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар заявила, що президент Володимир Зеленський займається самопіаром, цинічно присвоюючи собі заслуги минулої влади.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *