Таран про тиск на “Прямий”: Нацрада виконує політичне замовлення Банкової

 Джерело

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення виконує політичне замовлення, позбавляючи ліцензії радіостанції “Прямий FM” і вчиняючи тиск на телеканал “Прямий”.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Сергій Таран.

“Нацрада перетворилася на такий самий політичний орган, як свого часу перетворилося ДБР в політичний орган, як зараз прокуратура перетворилася в політичний орган. Як вся правоохоронна система зараз чітко працює на політичні замовлення Банкової. Справа дійшла і до Нацради. І вони так само виконують політичне замовлення.

Для влади справа зовсім не в “Прямому FM”, а в тому, що ця справа – це є своєрідна пробна куля. Поки що кругла куля, яку вони закидають і дивляться: от якщо це вийде, то тоді справа дійде і до “Прямого” телеканалу і до будь-яких інших засобів масової інформації. Не здивуюся, коли справа дійде і до інтернету”, – сказав політолог.

Таран додав, що тиск на телеканал “Прямий” і радіостанцію “Прямий FM”  відбувається через критику цими ЗМІ політики чинної влади.

“Я дуже добре пам’ятаю, що коли Зеленського обрали, багато моїх колег казали: що-що, але ця влада точно вміє працювати з журналістами і з медіа, тому що вони всі з цього середовища, вони ж вміють працювати. І найбільша іронія в тому, що перше розчарування від цієї влади виявилося якраз в тому, що вони абсолютно не вміють працювати в медійному полі. Вони бояться журналістів, не вміють з ними спілкуватися. Вони страшенно бояться критики. І за критику влади, навіть невинну, ДБР порушує справи.

“І це нібито люди, які вийшли з середовища, яке медійне, яке робило свою кар’єру на тому, що не просто спілкувалися з іншими політиками, а сміялися з них. І зараз, коли у них влада, вони не вміють працювати в медійному середовищі. Вони порушують справи за критику і вони намагаються закрити спочатку “Прямий FM”, а потім і “Прямий телеканал” – сказав Таран.

Він також зауважив, що одночасно з тиском на “Прямий” в країні збільшується кількість проросійських ЗМІ.

“Дуже символічно, що саме одночасно, коли влада намагається тиснути на журналістів, які дозволяють собі свою думку і дозволяють собі не згоджуватися з позицією влади – саме в цей час починається зростання проросійських засобів масової інформації, які напряму транслюють тези Кремля”, – підсумував політолог.

Нагадаємо, 3 вересня, Національна рада з питань телебачення та радіомовленні позбавила “Прямий FM” ліцензії на мовлення.

У зв’язку з цим, Комітет свободи слова хоче звільнити члена Нацради який обіцяв не анульовувати ліцензію “Прямого”. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *