“Слуги народу” втрачатимуть рейтинг через корупційні скандали — Пташник

 Джерело

Партія “Слуга народу” буде втрачати рейтинг через численні корупційні скандали, в яких замішані представники монобільшості.

Про це в ефірі “Прямого” заявила адвокат, народна депутатка VIII скликання Вікторія Пташник.

“У мене не виникає жодного здивування, що сьогодні “слуги народу” за рейтингами і наявною соціологією, не беруть жодного мера. Я чула певну закриту статистику ще влітку, де “слуги народу” обговорювали ситуацію, що, мовляв, ми не беремо жодного мера – що робити? Там різні сценарії обговорювалися, зокрема був сценарій перенесення виборів. Але вони дивилися, що їм це не вигідно, тому що з кожним місяцем вони втрачатимуть і втрачатимуть. Чому? Тому що у нас постійні скандали, в тому числі корупційні”, – сказала Пташник.

Вона також зазначила що заяви “слуг” про нібито скасування депутатської недоторканності не відповідають дійсності.

“Я шокована тим, що “слуги народу” розказували включно з президентом Зеленським, що вони скасували депутатську недоторканність, яку не могли начебто роками скасувати попередні скликання. Хочу сказати, що це абсолютна неправда. Вони не скасували депутатську недоторканність, а посилили її. Тепер всі кримінальні справи, які будуть порушуватися відносно народних депутатів, залежать від однієї людини в цій державі – генерального прокурора”, – зазначила адвокат.

Пташник також зауважила, що ситуація з нардепом від “Слуги народу” Юрченком є прикладом того, як влада закриває очі на злочини своїх депутатів.

“Ситуація, яка сьогодні трапилася навколо депутата Юрченка – їх дуже багато. Чесно кажучи, не запам’ятовую прізвища. Я сподіваюся, що пройде якийсь певний час і вони зміняться, і нам не потрібно буде запам’ятовувати всі ці прізвища. Так от, ця ситуація дуже чітко підкреслює, що на своїх можна закривати очі і не давати руху жодній справі”, – підсумувала ексдепутатка.

Національне антикорупційне бюро опублікувало оперативні матеріали, на яких нардеп “Ю” і детектив НАБУ під прикриттям обговорюють можливість внесення правок до законопроєкту натомість на “допомогу екології” і “плюшки”.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *