Резніков до білоруської опозиції: якщо не визнаєте Крим і Донбас українськими – у вас не буде демократії

 Джерело

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Будьте готові, що ви маєте чітко сказати, що Крим є українським, і весь Донбас є українськими. Якщо ви не визначитесь, що біля вас є країна, яка так само окупована вашим північним сусідом, як у нас – повірте, у вас демократії не буде. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, звертаючись до дружини білоруського опозиціонера Вікторії Цепкало в ефірі програми “Свобода слова із Савіком Шустером”, передає УНН.

“Якщо ви не визначитесь, що біля вас є країна, яка так само окупована вашим північним сусідом, як у нас – повірте, у вас демократії не буде. Будьте готові, що ви маєте чітко сказати, що Крим є українським, і весь Донбас є українським”, – сказав Олексій Резніков.

За словами Вероніки Цепкало, якби думка білоруського народу допомогла Україні вирішити проблему між Україною та Росією – вони б висловились.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білоруські опозиціонери не змогли відповісти, чий Крим

“Ми готові бути майданчиком для перемовин. Білорусь готова бути майданчиком для перемовин між Україною та Росією. Ми цінуємо відносини як з Україною, так і з Росією. У нас величезна кількість родичів, друзів, знайомих, партнерів, як в Україні, так і у Росії”, – зазначила Вероніка Цепкало.

Олексій Резніков подякував їй за те, що вона сказала, що війна на Донбасі – це стосунки України з Росією.

Нагадаємо, з 26 жовтня в Білорусі планують всенародний страйк.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *