Питання мови може бути використане РФ для повномасштабного вторгнення — Ар’єв

 Джерело

Росія може використати питання щодо української мови як привід для повномасштабного вторгнення в Україну.

Таку думку в ток-шоу “Прямий ефір” висловив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв.

“Ви подивіться на аналіз ситуації навколо кордонів України. По-перше, концентрація ударних дивізій. По-друге, заяви Путіна. Ніколи Росія не нападає без попередження. Вже багато разів було попередження від Путіна особиста про зазіхання на південний схід України і про те, що республікам подарували російські території. Зараз відбувається мобілізація. Сьогодні Путін підписав указ про безстрокову мобілізацію в Збройні сили на збори… Безстрокову – це найголовніше. Не на певний термін, як було раніше, а на безстрокову. Зараз дуже добре для Російської Федерації складається кон’юнктура в Європі та Америці. Трамп, як ми бачимо з книги Болтона, готовий домовлятися хоч з чортом лисим, але для того, щоб перемогти на виборах”, – сказав Ар’єв.

Він зауважив, що зараз є вікно можливостей для президента РФ Володимира Путіна, і йому потрібен “казус беллі”, і бажано не один.

“Якщо вдасться в Україні довести ситуацію до вуличних зіткнень, до кипіння, вкидаючи питання української мови, вкидаючи переслідування патріотів, у тому числі, за яким стоїть Андрій Портнов, який близький до певних кіл в Офісі президента, – це означатиме, що це один єдиний план, який свідчить про координацію цих сил з Російською Федерацією. І наслідком цього може бути вже цього літа або на початку осені суттєве загострення, про що попереджають сьогодні і в МЗС, і американські аналітики говорять про те, що новий оберт військової агресії Росії проти України сьогодні можливий як ніколи. Але оскільки ми перебуваємо в стані гібридної війни, то підготовка для військової частини здійснюється сьогодні такими вкидами, як про мову і так далі”, – додав Ар’єв.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що українці мають бути ментально готовими до воєнного наступу Росії на Україну, російські військові навчання поблизу кордону можуть перерости в бойові дії.

Атака на мову – це російська стратегія зі знищення українців — Синютка.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *