Путіну не потрібний Нормандський саміт, а йому потрібна вся Україна – Княжицький

 Джерело

Президент РФ Володимир Путін спекулюючи на бажаннях президента Володимира Зеленського мати мир, фактично починає маніпулювати Україною.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат від “Європейської Солідарності” Микола Княжицький.

“Зараз конфлікт не просто заморожений. Зараз Росія фактично намагається перевести діалог в розмову з представниками, з тими всіма маріонетками. І ми вже як Україна підписуємо з ними спільні документи на державному рівні, наші державні посадовці. Не було такого в часи Порошенка. Бо Кучма не був державним українським посадовцем, на відміну від того, що відбувається зараз. І зараз вони нас будуть затягувати в цей капкан все далі й далі”, – заявив Княжицький.

“Зеленському потрібен Нормандський саміт. А навіщо він Путіну? Путіну він не потрібен. Путіну потрібна вся Україна. Путіну потрібно зняти санкції. Путіну потрібно сказати, що це не він агресор, а це громадянська війна. І от спекулюючи на цих бажаннях Зеленського мати мир, але не своїми силами й міжнародної коаліції, а з доброї волі Путіна, якому він може в добрі очі дивитися, з цієї ілюзії Зеленського, що він може його переконати, – Путін всім цим користається, і фактично починають нами маніпулювати”, – резюмував він.

Нагадаємо, представник України при Європейському Союзі (2010-2015) Костянтин Єлісєєв заявив, що в рамках відеоконференції країн Нормандського формату Україна не порушила питання про відновлення контролю над кордоном.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *