Прессекретарка Лукашенка особисто курує білоруських “тітушок”: запис розмови

 Джерело

Діяльністю ватажків “тітушок” Мінська керує речниця Олександра Лукашенка Наталія Ейсмонт, яка входить до його найближчого оточення.

Про це свідчать дві частини аудіозаписів за участю голови Федерації хокею Білорусі Дмитра Баскова і чемпіона світу з тайського боксу Дмитра Шакути, який причетний до вбивства міліціонерами 31-річного протестувальника Романа Бондаренка, повідомляє “Хартыя’97”.

Новий фрагмент їхньої розмови, присвяченої скандалу із загибеллю Бондаренка, оприлюднено у ніч на неділю, 22 листопада 2020 року.

У ньому Басков дзвонить Шакуті, аби дізнатися новини.

Шакута: “Я ж тобі сказав, що гойдалки почнуться. Вже командир телефонував, вже поїхав він до командувача там, коротше, заступник міністра там, типу такого … Ну, коротше, хлопці з ОМОНу дуже молодці, хочуть на нас скинути якусь х…ю.

Тобто я скинув цей відік, де я його звалив, командиру показав. Я йому кажу: “Я його звалив на землю, підійшли два (я йому сказав, що я з ними працював, він каже: “Ну, зрозуміло”), взяли його за руки, за ногу, ніхто його не бив. Тобто не вирубували, тобто він був при тямі. Занесли його до нас в автобус, залишили одного на нагляді”.

Басков: “Почекай, будь ласка, одну секунду, Дім, Ейсмонт телефонує”.

Нагадаємо, у 12 листопада у Мінську помер 31-річний протестувальник Роман Бондаренко, якого 11 листопада побили силовики. За свідченнями очевидців його “професійно затримали” і відвезли на мікроавтобусі. Згодом він потрапив до лікарні з  Центрального РУВС Мінська з формулюванням, що “травми отримав під час бійки”.

У зв’язку з цим міжнародна правозахисна організація  Amnesty International. закликала Білорусь розслідувати вбивство протестувальника.

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тіхановська оголосила про створення народного трибуналу.

Нагадаємо, Тихановська заявила про необхідність змінити тактику протестів у Білорусі. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *