Повернення людей Януковича: Зеленському пригадали його кадрову політику на прикладі Татарова

 Джерело

Представники громадськості нагадали президенту Володимиру Зеленському про те, що в його офісі працює людина, яка виступала на боці злочинної влади під час Революції Гідності.Йдеться про Олега Татарова, який за часів Януковича працював заступником начальника Головного слідчого управління МВС.

Про це йдеться у повідомленні Центру прав людини ZMINA.

“Цього дня (День Гідності та Свободи – ред.) хочемо нагадати президенту Зеленському, що заступником керівника Офісу президента України працює людина, яку пов’язують із насильством влади проти демонстрантів під час Євромайдану.

Йдеться про Олега Татарова, який за часів Януковича і під час Революції Гідності працював заступником начальника Головного слідчого управління МВС. Він неодноразово публічно заявляв про непричетність міліції до насильницьких дій і вбивств, робив заяви, що міліція не використовувала вогнепальну зброю проти учасників протесту, що ті “стріляли у себе самі”, – йдеться в повідомленні.

В організації підкреслили, що такі кадри в Офісі президента – це не про гідність.

“Нагадуємо про вимогу 30 правозахисних організацій звільнити Татарова з обійманої посади і в майбутньому не допускати призначень на відповідальні високі політичні посади осіб, які виправдовували і покривали масові злочини та порушення прав людини”, – підкреслили автори звернення.

В річницю Майдану активісти приїхали у “Феофанію”, щоб оголосити Зеленському свої вимоги. 

У Києві в день пам’яті Революції Гідності активісти запровадили автопробіг “Майдан-Феофанія”.

21 листопада у 2014 році було оголошено Днем Гідності та Свободи – державним святом згідно з указом п’ятого Президента України Петра Порошенка. Також в цей день Україна відзначає річницю початку Помаранчевої революції (22 листопада 2004 року). У всіх містах країни відбуваються молебні та вшанування пам’яті загиблих Героїв України.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *