Немає жодного століття, яке б уникнуло пандемії – Голубовська

 Джерело

КИЇВ. 30 червня. УНН. Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська заявила, що за доступну для огляду історію людства, не було жодного століття, яке б уникнуло розвитку важкої пандемії. Про це вона сказала в ефірі телеканалу ZIK, передає УНН.

“Немає жодного століття, за доступну для огляду історію людства, яке уникнуло б розвитку пандемії дуже важкої. Остання добре вивчена – це іспанський грип. Тоді теж були обмежувальні заходи, великий сепсис. Я дуже вивчала це питання, взагалі грип – це одна з моїх улюблених тем в інфектології”, – сказала Голубовська.

Вона зазначила, що коли була перша хвиля, вважали, що люди нагнітають. І до сих пір в одному з міст США є заборона на рукостискання.

“Але друга хвиля – вона викликала шок. Не просто вже у медичної громадськості. Вона була не просто могутніше. Тому я і боюся. Може я помиляюся, може бути через те, що ми зараз не бачимо зниження такого, як хотілося б бачити, сезонного, може бути, ми уникнемо ось такої трагедії осінньо-зимової, не знаю”, – додала Ольга Голубовська.

Нагадаємо, Кабмін проводить підготовку лікарень до другої хвилі пандемії коронавірусу.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *