Ми були готові, що наші опоненти будуть робити недобросовісні речі — кандидат на посаду мера Рівного від “ЄС” про порушення

 Джерело

У Рівному “Європейська Солідарність” зафіксувала низку порушень на виборчих дільницях, які можуть свідчити про махінації з бюлетенями.

Про це на брифінгу заявив кандидат в мери Рівного від “Європейської Солідарності” Олександр Третяк, передає “Прямий”.

“Ми були готові до такого розвитку подій, адже відомо, що команда “ЄС” провела одну з найкращих кампаній. “Європейська Солідарність” показала дуже гідний результат, засвідчивши максимальну прозорість, чесність та відкритість у боротьбі. Ми були готові до того, що наші опоненти будуть робити недобросовісні речі. Якщо колись люди боролись за своє право голосу, то сьогодні дуже прикро, що люди так легко продають своє право і обов’язок. Також прикро, що багато людей сьогодні є пасивними спостерігачами”, – сказав політик.

Третяк також повідомив про порушення, які фіксують на виборчих дільницях Рівного.

“Коли ми зранку обходили дільниці, які тільки розпочинали свою роботу, ми виявили ряд порушень. Так, на сейфах, де зберігаються бюлетені, стрічки, якими були опечатані сейфи, не були приклеєні належним чином і не зафіксовані на дверцятах сейфу. Це дає підстави говорити про можливий вкид або махінації з бюлетенями”, – сказав кандидат в мери.

Третяк наголосив, що команда “Європейської Солідарності” не дозволить спаплюжити і вкрасти голоси.

Нагадаємо, 22 листопада в Україні стартував другий тур місцевих виборів міського голови.

Також у Рівному на виборчих дільницях не вистачає урн та кабінок для голосування. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *