Меркель користується найбільшою довірою серед світових лідерів, Трамп – наприкінці списку

 Джерело

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Канцлер ФРН Ангела Меркель користується найбільшою довірою серед світових лідерів у жителів 13 країн. Про це свідчать результати опитування американського соціологічного інституту Pew Research Center, передає УНН.

В опитуванні респондентам поставили запитання про довіру до шести світових лідерів: до канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Еммануеля Макрона, прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, президента Росії Володимира Путіна, глави КНР Сі Цзіньпіна і президента США Дональда Трампа.

Так, при аналізі середнього значення по вибірці, 76% респондентів довіряють рішенням Меркель. Макрон отримав 64% довіри, за ним йде Борис Джонсон з 48%.

Менше половини респондентів – 23%, висловили довіру Володимиру Путіну, він на 4% випередив китайського лідера Сі Цзіньпіна.

Американському президенту, який опинився в кінці списку, довіряють лиш 16% респондентів.

Опитування проводилося серед жителів таких країн як: Японія, Австралія, Канада, Велика Британія, Нідерланди, Південна Корея, Іспанія, Італія, Швеція, Франція, Данія, Німеччина та Бельгія.

Як повідомляв УНН, згідно з опитуванням, найчастіше громадяни України висловлюють довіру структурам, які забезпечують оборону держави і безпеку громадян, а також церкві, волонтерським організаціям та ЗМІ.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *