Китай встановить візові обмеження для деяких громадян США

 Джерело

КИЇВ. 29 червня. УНН. Міністерство закордонних справ Китаю заявило в понеділок, що країна накладе візові обмеження на деяких осіб США “з кричущим поведінкою”, пов’язанною з Гонконгом, після того як Вашингтон оголосив про обмеження видачі віз для деяких китайських чиновників, передає УНН з посиланням на CGTN.

Повідомляється, що представник міністерства Чжао Ліцзянь виступив із зауваженнями на щоденному брифінгу для преси, заявивши про рішучість Китаю захистити свій національний суверенітет, інтереси безпеки і розвитку, а також принцип “Одна країна, дві системи”.

Минулого тижня держсекретар США Майк Помпео заявив, що Вашингтон вводить візові обмеження для посадових осіб Комуністичної партії Китаю (КПК), “які, як вважають, несуть відповідальність за підрив свобод в Гонконзі”.

Нагадаємо, що на Всекитайськіх зборах народних представників ухвалили 28 травня закон про національну безпеку Гонконгу в обхід місцевого законодавчого органу Гонконгу. Завдяки закону китайська влада зможе в обхід місцевого уряду карати за дії, які в Пекіні будуть розцінювати як такі, що загрожують національній безпеці та підривають державну владу в Гонконзі.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *