Кличко організував підкуп виборців, бо не впевнений, що зможе перемогти чесно – політик

 Джерело

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Мер Києва Віталій Кличко сумнівається у власних силах, тому за участі людей “смотрящего” Дениса Комарницького будує сітку з підкупу виборців. Про це заявив екнардеп, політик та кандидат на виборах київського міського голови Єгор Фірсов, йдеться у сюжеті телеканалу “НАШ”, передає УНН.

“Це відверто ганебна ситуація, коли мер Києва, цивілізованого міста, члени його команди, його партії скуповують голоси за 300 гривень. Фактично мова йде про побудову так званої “сітки”, коли люди, приходячи на вибори, будуть голосувати за відповідну кандидатуру і отримувати за це 300 гривень. Тож діючий мер Віталій Кличко не може перемогти чесно? Це спонукає до дуже поганих думок: що сам Кличко в курсі про те, що його команда фактично будує сітку”, – констатував політик.

Він зазначив, що люди “смотрящего” Дениса Комарницького будують “сітку” з підкупу виборців на гроші, які вони вимили з бюджету столиці.

“Бюджетні гроші віддали якомусь “смотрящему”, а зараз команда цього “смотрящего” створює подібні схеми з будівництва сіток, де вони за 300 гривень спонукають людину проголосувати за Віталія Кличка”, – зазначив Фірсов.

Його ексколега по парламенту та кандидат у мери Микола Томенко своєю чергою зазначив, що скупка голосів покликана допомогти УДАРівцям залишитися при владі.

“Було зрозуміло, що команда Кличка – зокрема ці, “перевірені” корупцією в гіршому сенсі цього слова, депутати Київради захочуть зберегтися при владі. І вони будуть використовувати ці схеми. Вони спочатку вкрали з бюджету, а тепер те, що вкрали, вони вкладають у підкуп вас. Я думаю, що 300 чи навіть 1000 гривень не вартує того”, – зазначив політик.

Нагадаємо, у вівторок, 20 жовтня було оприлюднено записи прихованою камерою, де кандидат в депутати Київської міськради від партії Віталія Кличка УДАР Михайло Терентьєв зі своїм помічником обговорюють побудову сіток з підкупу виборців.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *