Касові апарати для ФОП: Зеленський закликав Раду та Кабмін якнайшвидше знайти компроміс

Джерело

Президент України Володимир Зеленський закликав Верховну раду та Кабінет міністрів якнайшвидше знайти компромісне рішення щодо роботи малого бізнесу. Зокрема, розв’язати проблеми фізичних осіб-підприємців (ФОП) щодо порядку використання касових апаратів.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

На тематичній селекторній нараді у середу обговорювали спрощення життя малому бізнесу за рахунок скасування фіскалізації всіх операцій, щодо яких податкові органи вже мають необхідну інформацію, особливо тих, що відбуваються дистанційно, за допомогою фінансових посередників (банків і платіжних систем).

“Учасники наради дійшли висновку щодо необхідності скасування норми про виплату покупцеві 100% вартості придбаного товару, якщо покупець поскаржився на продавця за порушення порядку здійснення розрахункових операцій (так званий кешбек). Цю норму фахівці визнають юридично нікчемною та соціально неприйнятною”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, мова йшла про необхідність вдосконалити систему штрафів та зменшити їхні розміри для дрібного бізнесу – вони мають стимулювати працювати легально, а не призводити до банкрутства підприємців.

Нагадаємо, Верховна рада провалила законопроект №4313-д про відстрочку касових апаратів для фізичних осіб-підприємців.

РБК-Україна писало, що Кабмін говоритиме з бізнесом про можливі законодавчі стимули на випадки запровадження жорсткого карантину.

Схожі повідомлення