Канада закрила кордони для туристів до 31 липня

Джерело

Влада Канади продовжила заборону на в’їзд в країну для іноземців до 31 липня. При цьому заборона не поширюється на громадян США та постійних резидентів Канади, дипломатів, найближчих родичів громадян країни та окремих категорій сезонних працівників і іноземних студентів.

Про це повідомляє телеканал CBC з посиланням на заяву представника Агентства прикордонної служби Канади Ребеки Пурді.

За її словами, рішення прийнято з міркувань охорони громадського здоров’я.

Цей наказ – один з низки надзвичайних нових заходів, введених 16 березня для припинення поширення коронавірусу, який забороняє більшості іноземних громадян в’їжджати в Канаду, якщо вони прибувають з іншої країни, крім США. Існують винятки для членів екіпажу повітряного судна, дипломатів і найближчих родичів громадян. Деякі сезонні працівники, доглядальниці та іноземні студенти також є винятком.

Зазначається, що порядок, згідно з яким мандрівники мають поміщатися на карантин на 14 днів по прибуттю, також продовжено до кінця серпня.

За останніми даними, у Канаді понад 103 тис. заражених коронавірусом, померли понад 8,5 тис. пацієнтів.

Як повідомляло РБК-Україна, уряд Канади планує продовжити карантинні правила, що вимагають 14-денну самоізоляцію для мандрівників.

Нагадаємо, в Україні триває адаптивний карантин, однак за останній тиждень кількість хворих коронавірусом висока, так що до ослаблення карантину не готові Київ та 11 областей.

Схожі повідомлення