Італія та Швеція нададуть Україні допомогу для ліквідації наслідків повеней

 Джерело

Європейський Союз долучився до надання допомоги Західній Україні, яка постраждала внаслідок руйнівних повеней.

Так сьогодні літак італійського уряду доставить насосне обладнання, засоби індивідуального захисту, бензопили, електростанції та намети постраждалому населенню України.

Допомога надається після звернення України до Європейського Союзу.

Крім того, протягом вихідних Швеція зобов’язалася надсилати загородження від повеней, шланги та технічних експертів.

Окрім італійської та шведської допомоги, Європейська Комісія надає послуги з картографування постраждалих районів через супутникову систему ЄС Copernicus.

“Швеція та Італія надають доказ солідарності Європейського Союзу, коли наступають кліматичні катастрофи. Ми готові надавати подальшу допомогу всім, хто знаходиться у постраждалих районах, та підтримувати органи цивільного захисту, які прагнуть полегшити найактуальніші потреби на місцях”, сказав уповноважений з питань управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ звернулося до держав-партнерів та штаб-квартир міжнародних організацій з проханням про допомогу у подоланні наслідків негоди на Заході України.

Також,  “Укравтодор” підрахував загальну вартість збитків, нанесених дорожньому господарству внаслідок ускладнення погодних умов у Західній Україні.

Також, з 24 червня було тимчасово зупинено рух приміських поїздів № 6402/6401 “Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ” через те, що вода затопила і розмила колію на перегонах Яремче – Микуличин та Микуличин – Ворохта.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *