Французька делегація в окупованому Криму: МЗС звернулось до офіційного Парижа

 Джерело

Міністерство закордонних справ звернулося до Франції з проханням офіційно відреагувати на незаконний візит французької делегації євродепутатів на чолі з Тьєррі Маріані до анексованого Криму. Візит делегації заплановано в період із 30 червня по 2 липня.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Відповідне прохання озвучила перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова під час зустрічі з послом Франції Етьєном де Понсен.

“Перший заступник міністра привернула увагу посла до неприпустимості контактів громадян Франції із представниками окупаційної адміністрації РФ на тимчасово окупованих територіях України. Етьєн де Понсен зі свого боку підтвердив незмінну позицію офіційного Парижа щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, а також запевнив, що передасть до МЗС Франції звернення Еміне Джапарової щодо візиту французьких депутатів Європарламенту до Криму”, – йдеться в повідомленні.

Сторони підкреслили важливість взаємодії для ефективної боротьби зі спробами розповсюдження Росією антиукраїнської дезінформації, яка ставить під загрозу суверенітет України. Окрім цього, було обговорено підготовку майбутнього візиту президента Франції Еммануеля Макрона до Києва.

Також Джапарова попросила французьку сторону розглянути можливість допомоги постраждалим областям України від повеней.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна не буде просити собі компенсацію за анексію Кримського півострову. Це зашкодить стратегії, на якій наполягає держава – про незаконну окупацію її території.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *