Фотографують бюлетень і паспорти: представники “ЄС” на одній з дільниць у Рівному зафіксували масові порушення

 Джерело

Представники “Європейської Солідарності” на одній  з виборчих дільниць у Рівному зафіксували, як виборці в ході волевиявлення фотографують паспорт та бюлетені.

Про це на брифінгу розповів народний депутат від партії “Європейська Солідарність” Михайло Бондар.

“Є повідомлення, що виборці фотографують бюлетень та паспорт. З одним з таких випадків ми з моїм колегою, Володимиром Ар’євим, якраз зустрілися. Це було на 560982 дільниці. Будучи в штабі ми отримали повідомлення  про таку фальсифікацію, про фотографування”, – зауважив нардеп.

За його словами він разом зі своїм колегою Володимиром Ар’євим відправився на місце події, щоб переконатися у належному виконанні правоохоронцями їхніх обов’язків. Там депутати особисто зафіксували ще одне порушення.

“Людина зайшовши в кабінку фіксує і бюлетень і свій паспорт. Коли ми почали викладати це все в інтернет, ми почали знімати це все, як доказ. Тоді зі сторони наших опонентів була миттєва реакція. І такого самого, так званого виборця, вони зловили нібито зі сторони “Європейської Солідарності”, – резюмував Бондар.

“Наші юристи зараз  займаються цією людиною, ми переконані, що правоохоронні органи доведуть, що ця миттєва реакція наших опонентів на наші  звинувачення в їхню сторону  і то, що ми почали фіксувати відповідні факти фотографування  і паспорта бюлетеня”, – зауважив представник “Європейської Солідарності”.

Він додав, що ця миттєва реакція опонентів, які спіймали нібито порушника це політична провокація.

“Наскільки я розумію в чесній боротьбі вони виграти не можуть,  тому вони масово скуповують голоси, а для цього їм треба відеофіксація”, – заявив Михайло Бондар.

Нагадаємо, 22 листопада в Україні стартував другий тур місцевих виборів міського голови.

За даними ЦВК явка виборців на 13.00 становить 12,70%. 

ОПОРА назвала явку виборців у другому турі на 12.00

Також у Рівному на виборчих дільницях не вистачає урн та кабінок для голосування. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *