Фонд соцстрахування надав допомогу двом родинам померлих від COVID-19 медиків

 Джерело

КИЇВ. 30 червня. УНН. Дві родини померлих від COVID-19 медиків отримали допомогу від Фонду соціального страхування України. Члени кожної сім’ї отримали 210 тисяч 200 гривень допомоги відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Фонду.

“Фонд соціального страхування України профінансував одноразові допомоги для двох родин медичних працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19. Члени кожної сім’ї отримали від ФССУ 210 тисяч 200 гривень допомоги відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування. У найближчий час Фондом також буде профінансовано для них одноразову страхову виплату у розмірі 1 мільйон 575 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що одноразова допомога здійснюється Фондом для родин медичних і інших працівників, які померли від коронавірусної хвороби, інфікування якою настало внаслідок контакту з інфікованим пацієнтом, матеріалами чи переносниками захворювань під час виконання посадових обов’язків.

Нагадаємо, що в Україні на COVID-19 захворіло вже понад 6,7 тис. медпрацівників.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *