Другий тур виборів у Львові: КВУ фіксує низьку явку виборців та перші порушення

 Джерело

Виборчі дільниці у Львові майже безлюдні, попри це фіксуються порушення карантинних заходів на процесу волевиявлення. 

Про це на сторінці у Facebook повідомляє Комітет виборців України у Львові.

“Разюча відмінність у порівнянні з першим туром щодо активності виборців. Дільниці практично пустують. Хоча тут треба врахувати, що у другому турі процес ідентифікації виборців та здійснення волевиявлення суттєво легший та менш часозатратний. Тому щодо явки зараз важко спрогнозувати”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомили також і про перші правопорушення зі здійснення акту волевиявлення.  Так на дільниці № 462143 (Шевченківський район), отримавши бюлетені, літній чоловік і його дочка почали голосувати поза кабінкою. Громадяни не відреагували на зауваження, і продовжили голосувати поза кабінкою.

“В результаті жінка голосувала на руці, чоловік – на столі членів ДВК”, резюмували у КВУ.

Зазначається, що карантинні заходи здебільшого дотримані, хоча в окремих випадках члени комісій доволі формально та вибірково підходять до здійснення температурного скринінгу. Зокрема на окремих дільницях немає окремої кабінки для голосування осіб з ознаками ГРВІ. Також не завжди відбувається провітрювання приміщення для голосування, частина виборців та членів виборчих комісій носять маски неналежним чином.

Крім того, а дільниці № 461857 (Галицький район) відбувся конфлікт із виборцем, який спочатку не хотів казати свою адресу. Згодом хотів проголосувати на основі фотографії паспорта, однак члени виборчої комісії не дозволили йому це зробити. Після того він хотів узяти участь в екзитполі, але йому теж не дозволили цього.

Нагадаємо, 22 листопада в Україні стартував другий тур місцевих виборів міського голови.

Зазначимо, що у Рівному на виборчих дільницях не вистачає кабінок та урн. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *