Для того, щоб втримати владу в центрі “слуги” будуть намагатися вступати в коаліції – Геращенко

 Джерело

Для того, щоб втримати владу в центрі “слуги” будуть намагатися вступати в коаліції.

Про це в ефірі “Прямого” заявила співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко.

“Я думаю, що такі тектонічні процеси будуть відбуватися після виборів місцевих. Очевидно, що “слуги” всюди пролетять над парасольками, над дахами й таке інше. І вони будуть стояти перед вибором: що для того, щоб хоч якось утримувати владу в центрі, раптом Зеленський з’ясує, що він уже не може, знаєте, по-хамськи розмовляти з мерами про “чортів” і таке інше, і йому треба шукати з мерами й з місцевими обласними радами якогось діалогу.

І тому “слуги” будуть намагатися дійсно десь вступати в коаліції. В коаліцію з ким вони можуть вступати? Очевидно, це групи – можливо, “За майбутнє”, “Довіра”, але й “Опозиційна платформа – За життя”. Тому що дійсно “слуги” ментально ближче до цих промосковських політичних сил. Але я думаю, що всі ці групи й фракції висунуть зустрічну пропозицію, від якої “слуги” не зможуть відмовитись, – це тоді створювати іншу коаліцію у Верховній Раді”, – заявила Геращенко.

“Вони прощупують громадську думку відносно можливої такої коаліції. Тому що у них не буде виходу іншого в регіонах. А платою за цю зраду буде саме формування вже коаліції не з монобільшості, а з політичних сил в парламенті й переформатування в уряді. Я думаю, що перед таким вибором вони опиняться за пару місяців”, – резюмувала вона.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *