Цілком ймовірно, що у наступному році Україну чекають дострокові парламентські вибори – Смолій

 Джерело

Цілком ймовірно, що у наступному році Україну чекають дострокові парламентські вибори, монобільшість, сама по собі “тріщить по швах”.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Андрій Смолій.

“Цілком ймовірно, що якщо не в цьому році, то в наступному нас чекають дострокові парламентські вибори, монобільшість, сама по собі “тріщить по швах”, монобільшості, як такої вже не існує, це вже є ще не юридичний, але факт. Насправді, це виглядає так, тому, що вони не можуть по суті проголосувати за жодне рішення, закадрове, за будь-які законопроєкти своєю ж монобільшістю, тому звичайно їм зараз надзвичайно важливо закласти певні запобіжники, в тому числі і для себе, якщо вони через деякий час стануть, цілком ймовірно, опозицією”, – сказав Смолій.

Зазначимо, що заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук фракції “Слуга народу” в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що перший варіант закону про опозицію, який готує нинішня влада, може бути внесений на розгляд парламенту в вересні чи жовтні.

За його словами, у владній партії зараз розглядають як один із варіантів – внесення до “тіла” Конституції положення, що закон про опозицію і зміни до нього ухвалюють 300 голосами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОНОБІЛЬШІСТЬ АВТОМАТИЧНО ГОЛОСУЄ ТАК, ЯК ЇЙ ПИШУТЬ З ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА – ІОНОВА

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *