Безпечна реінтеграція Донбасу займе мінімум 25 років – Резніков

 Джерело

Україні знадобиться не менше 25 років для безпечної реінтеграції Донбасу.

Про це в інтерв’ю “Главкому” розповів віцепрем’єр-міністр – міністр реінтеграції Олексій Резніков.

“Безпечна реінтеграція займе мінімум років 25. Це одне покоління повинно змінитися, коли ми з вами зможемо сказати, що відновлений контроль на тих територіях з боку української влади призведе також до подолання руйнування того розбрату в головах, який там є. Там народилися діти, які не знають, що таке вільна Україна, і сьогодні вже в школу йдуть. Тому це надовго в будь-якому варіанті, і ми повинні до цього готуватися”, – сказав Резніков.

За його словами, на окупованих територіях Донбасу живуть “цілком свідомі хлопці, які у 20 років ненавидять Україну, а хочуть жити в Радянському Союзі”.

Віцепрем’єр зазначив, що саме безпечна реінтеграція є його особистою червоною лінією.

“Україна повинна бути готова до того, що безпечна реінтеграція – це надовго. Саме безпечна – це моя червона лінія. Навіть якщо ми завтра проведемо вибори на тих територіях, а це значить, що вони будуть вільними від окупаційних військ і там не буде незаконних збройних формувань, будуть майоріти українські прапори, – ця територія ще довго буде залишатися територією війни. Як з точки зору замінування, так і в ментальності людей”, – наголосив Резніков.

Нагадаємо, що 10 липня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню. Один український військовий загинув, ще троє – отримали поранення.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *