«100% чоловіків рекомендую бути поряд з дружиною під час пологів», – заслужений лікар України В’ячеслав Камінський

Як підготуватись до батьківства, чи бути присутнім на пологах дружини, в чому виражається повага до жінок. На ці та інші питання у рамках зустрічі “Чоловіча розмова з Камінським” відповів Заслужений лікар України, кандидат у депутати Київради по 3 округу від партії “За майбутнє” В’ячеслав Камінський.

Дискусійним виявилось питання, чи йти чоловіку на партнерські пологи, – передае Інформатор.

В’ячеслав Камінський прокоментував це з позиції і лікаря, і чоловіка: “Чи бути присутнім на пологах дружини? До початку другого періоду пологів 100% всім чоловікам рекомендую бути поряд с дружиною. Тому що ми повинні бути друзями, довіряти один одному. Близькі відносини між чоловіком і жінкою міряються здатністю підтримати один одного у тяжку хвилину. Пологи, слава Богу, не хвороба, але це певне випробування. До моменту появлення голівки немовляти – знаходитись поряд, тримати за руку, допомагати пройти цей шлях – абсолютно правильно, і так воно повинно бути. Ми говоримо про партнерські пологи, коли жінці не страшно, тому що поряд стоїть її захисник, який захищає, допомагає, контролює що з нею відбувається. Після другого періоду пологів, коли розпочинається саме процес народження, чи бути присутнім – це сугубо індивідуальний вибір, є люди, які добре це можуть перенести, а є ті, хто переносить важко”.

В'ячеслав Камінський

Зустріч проходила у неформальній, невимушеній атмосфері, чоловіки задавали питання на різні теми. Серед присутніх були як батьки, так і ті, хто тільки планує ними стати. Тому переважно звучали питання про те, як підтримати власне здоров’я, зачати здорову дитину і бути корисним своїй жінці під час її вагітності.

Лунали запитання і від тих, хто хотів би стати лікарем. Молоді, яка обирає професію лікаря, В’ячеслав порадив добре подумати: наскільки вони готові віддати частину свого життя іншим людям, підкресливши, що це – не високі слова, це – сенс лікарської справи. До неї у спікера особливе відношення.

В'ячеслав Камінський

“Я люблю акушерство та репродуктологію, роблю по 3-4 складних операції на тиждень – складні пацієнти йдуть до нас, адже знають, що ми не відмовимо” – зізнався професор Камінський.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *